USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Parmak uzunluğu kişilik testi: Parmak uzunluğunuz karakterinizi etkiliyor!

Kişilik testileri hakkında araştırma yapanlar için dikkat çekici bir içerik hazırladık. Parmak uzunluğu kişilik özelliklerinde değişikliklerin yaşanmasını sağlıyor. İşaret parmağı ve yüzük parmağı uzunluğuna göre kişiliğiniz değişmektedir. İşte parmak uzunluğu ki?

Parmak uzunluğu kişilik testi: Parmak uzunluğunuz karakterinizi etkiliyor!
24-11-2022 13:14
Google News

Parmak uzunluğu bireylerin kişilik özelliklerini etkilemektedir. Bir kişiyi tanımak istiyorsanız parmak uzunluklarına da bakmayı unutmayın. Temel olarak konuşacak olursak elimizin anatomisinde 5 parmak bulunmaktadır. Bunlar baş parmak, işaret parmağı, orta parmak, yüzük parmağı ve serçe/küçük parmaktır. Parmak uzunlukları biyolojik olarak farklı anlamlara gelirken, psikolojik olarak da kişiliğiniz hakkında detaylar barındırır. İşaret parmağı ve yüzük parmağı uzunlukları karakteriniz hakkında ne diyor, gelin birlikte öğrenelim.

Oturma şekli ile kişilik testi: Oturma pozisyonunuz karakterinizi anlatıyor!Oturma şekli ile kişilik testi: Oturma pozisyonunuz karakterinizi anlatıyor!

İŞARET PARMAĞI YÜZÜK PARMAĞINDAN UZUN OLANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

İşaret parmağınız yüzük parmağınızdan uzunsa her zaman kontrolü elinde bulundurmak isteyen, lider vasıflı bireylerdensiniz. Kendine güvenen, fikirleri çevresi tarafından önemsenen ve yetenekli birisiniz. Konular hakkında görüş bildiren ve tavsiyeleri dikkate alınan nadir insanlardansınız. Kararlı birisiniz ve düşünmeden hareket etmezsiniz. Analitik, hedef odaklı ve ileri görüşlüsünüz. Bir kişi akıl danışmaya çoğunlukla sizin yanınıza gelir. Doğru cevap verdiğinizle çevrenizde bilinirsiniz. Sizi takip edenlerin üzerinde etkiniz büyük olurken, hareketlerinizde temkinli davranırsınız.

Zeka testinde son nokta! Resimdeki gizli adam yüzünü 5 saniyede bulan üstün zekalıdır!Zeka testinde son nokta! Resimdeki gizli adam yüzünü 5 saniyede bulan üstün zekalıdır!

İŞARET PARMAĞI VE YÜZÜK PARMAĞI AYNI UZUNLUKTA OLANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Parmak boylarınızın dengeli olması gibi hayatınız da dengelidir. Sevecen, nazik, sadık birisiniz. Organize işlerde olmayı seviyorsunuz. Aynı zamanda iyi bir dinleyici olarak biliniyorsunuz. Sıcakkanlı yapınızla çevrenizdekileri insanları ve onların dertlerini önemseyen birisiniz. Çevrenizdekiler sizin varlığınızla rahat ve huzurlu hissederler. Çoğunlukla huzurlu enerjinizi çevrenize yayarsınız. İnsanlar da sizin yaydığınız bu enerji ile sizinle vakit geçirmekten zevk alır. Sizi yakın bulup sırlarını ve dertlerini anlatırlar.

İş yeri kişilik testi: İş hayatında siz nasıl birisiniz?İş yeri kişilik testi: İş hayatında siz nasıl birisiniz?

YÜZÜK PARMAĞI İŞARET PARMAĞINDAN UZUN OLANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Yüzük parmağınız işaret parmağınızdan uzunsa kendine güvenen ve ayakları yere sağlam basan birisiniz. Olaylara pragmatik ve rasyonel bir yaklaşımla bakarsınız. Hesap ve plan yapmayı seversiniz. Stratejik bir zihne sahipsiniz. Hiçbir zaman bir şeye takılıp kalmazsınız. Bir sorun sizi çok nadir durumlarda caydırabilir. Bulduğunuz ilk çözüm başarısız olursa ikincisi bulur yine de o sorunu çözmek istersiniz. Alternatif planlarınız hep olur. Bunun dışında çekici kişiliğinizle popüler insanlar arasında gösterilirsiniz. Merhametli yanınız dışarıdan bakıldığında da hissedilir. 

Araştırmalara göre yüzük parmağı işaret parmağından uzun olanlar hoş ve cana yakın bir yapıya sahip olduğu ortaya konulmuştur.

Peki sizin parmak uzunluğunuz nasıl? Hangi özellikler sizi tarif ediyor? Yorumlara yazmayı unutmayın.

Bu kişilik testi çok konuşulacak! Odalarınızın rengi aslında kişiliğinizi tanımlıyor, daha önce buradan hiç bakmadınızBu kişilik testi çok konuşulacak! Odalarınızın rengi aslında kişiliğinizi tanımlıyor, daha önce buradan hiç bakmadınız

Doğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyorDoğum günü kişilik testi: Doğduğunuz gün kişilik özelliklerinizi şekillendiriyor

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.
1Fenerbahçe1329+22
2Galatasaray1327+13
3Adana Demirspor1324+10
4Konyaspor1424+7
5Başakşehir FK1324+4
6Kayserispor1423+5
7Trabzonspor1323+3
8Beşiktaş1322+8
9Alanyaspor1417-5
10Gaziantep FK13160
11Antalyaspor1216-2
12Giresunspor1315-7
13Kasımpaşa1315-11
14Hatayspor1314-10
15Fatih Karagümrük1313-3
16MKE Ankaragücü1313-5
17Sivasspor1411-6
18İstanbulspor138-14
19Ümraniyespor137-9
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler